Služba drahá a nekvalitní?

Ještě nedávno panovalo mezi lidmi povědomí, že autopůjčovna je služba drahá a nekvalitní. Rádi bychom vás přesvědčili o tom, že s našimi vozy tomu tak není.

Cesta k získání náhradního vozidla a to rychle a bez komplikací. Naše autopůjčovna nabízí několik druhů modelů automobilů, ze kterých můžete vybírat. Ceny se odvíjejí od toho, jaký typ vozu zvolíte a na jak dlouhou dobu. To, kolik s ním najedete kilometrů, je jen na vás. Jediné, co vás bude ještě provoz vozu stát, je investice do pohonných hmot, které si hradíte sami. Ale všechno ostatní už zahrnuje základní výpůjční cena. Nemusíte tedy následně řešit povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známku ani silniční daň a další zákonné poplatky. Navíc celý výpůjční proces s vámi vyřídíme rychle a bez zbytečných průtahů.

Jízda, kterou si užijete


Jakmile vyřídíme všechny potřebné doklady, usedáte do připraveného vozu, který vám rádi připravíme tam, kde budete chtít. Nezáleží tedy na tom, pokud bydlíte jinde, než si vůz chcete vyzvednout. Pak už si jen užíváte pohodovou jízdu, kterou vám naše vozy zaručeně poskytnou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup