Kurzy snowkitingu ve Vysokých Tatrách

je v naše republice mladý sport, který si rychle nachází své příznivce a stále váce mladých, ale i zkušených snowboardistů a lyžařů se k nám přidává. Náš tým, který vám nabízí spoustu kurzů, je zapálený právě do toho adrenalinového sportu, který se dá provozovat nejen na horách, ale také na zasněžené louce, či zamrzlé vodní ploše.
Snowtitingje vylepšením snowboardingu o kite, který vám přináší mnoho neomezených možností a navíc při dobrém větru, vás bez námahy vytáhne do kopce. Bez drahých lanovek se sami snadno a rychle dostanete na kopec a pak je už jen na vás, zda kite schováte nebo jej využijete k adrenalinové jízdě z kopce.

Základní kurz

Při absolvování základních kurzů se naučíte ovládat kite, během pár hodin se vám dostanete informace o bezpečnosti kitingu, kite teorii a vyzkoušíte si ovládání říditelného draka s trainer kitem. Naši učitelé jsou připraveni na vaše dotazy a připomínky, které vám ulehčí rozhodování, který z nabízených sportů pro vás bude nejlepší, zda to bude snowkiting, kiteboarding nebo landkiting?

Kurzy snowkitingu ve Vysokých Tatrách
5 (100%)1